Pereiti prie turinio
kicule

Kirpyklos, grožio salonai

Rekomenduojami pranešimai

Vienu metu buvau nusidazius sviesiai, nes visada norejau pabandyti, bet man tikrai netiko ir dabar kai pasiziuriu nuotraukas, tai :doh

 

KidsEmma.jpg

Picture046.jpg

 

O taip atrodziau pries metus, nusidazius sruogelemis..Beje, cia kirpyklose kainos tai nerealios :doh Butent uz si apsikirpima ir visos galvos dazyma sruogelemis sumokejau 140 euru :mad: Po to sakiau niekada nebesidazysiu kirpykloje, nors ir labai graziai padare....

 

4.JPG

 

O va sita spalvuke, manau, kaip tik :bigsmile:

halloween.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai graziau atrodai kai esi tamsi :pack2_thumbup[1]: kai as buvau nusidazius sviesiai tai man kaip netiko tai :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tai graziau atrodai kai esi tamsi :pack2_thumbup[1]: kai as buvau nusidazius sviesiai tai man kaip netiko tai :doh

 

Aciu Zaneta :) manau, sviesus plaukai tinka tik tam tikriems zmonems :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu Zaneta :hm: manau, sviesus plaukai tinka tik tam tikriems zmonems  :rolleyes:

isties tamsesne spalva tau labiau tinka :pack2_thumbup[1]:

sviesi - kiek blyskina :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na istikruju visose foto graziai atrodai Nikole ,bet tamsus plaukai labai tau tinka. :pack2_thumbup[1]:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Nicole su tamsiais plaukais atrodai tikrai labai :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai gra?iai ir ?vieseplauke atrodei :pack2_thumbup[1]: ir dabar liux :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LABAI GRAZIAI ATRODAI NUOTRAUKOJE SU SRUOGELE.TIKRAI TAU TAIP TINKA.NEPASAKYCIAU KAD SVIESIAI NUSIDAZIUSI ATRODAI BAISIAI-TIKRAI NE,BET TAMSIAI GRAZIAU,O SRUOGELEM VISAI SUPER :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nuotraukos butu atskirai, tai galeciau pasakyti, kad dvi skirtingos moterys. Tamsi spalva pagyvina veida, puikiai atrodai :bigsmile:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi tamsiaplauke :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai aciu merginos uz nuomones :o..o del sruogeliu, tai man visada patiko ir tiko, bet kad kainos tai cia nenormalios, o i Lietuva paprastai tik karta i metus griztu, taigi neapsimoketu ten dazytis :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.