Pereiti prie turinio
Eitvydė

Penktadienis, 13-oji!

Rekomenduojami pranešimai

Ar bijot? O gal daug triukšmo dėl nieko?

 

drebek


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kad dauk triuk?mo del nieko :doh .

Man ?i diena eiline, o netgi kartais ir labai gera(pradejau pastebet nuo paauglystes). Ai?ku tfu tfu tfu, kad tik neprisi?aukeiau nelaimes ?iandien :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kazkiek prisibijau tokio derinio :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na štai jau baigėsi penktadienis...ar atsitiko kas tokio, kad pasakėt 'na neveltui penktadienis 13-ta'?

Asmeniškai man buvo nesusipratimų darbe, teko nemažai darbo perdaryt, nes kaip tik šiandien nusprendė apmokėt dar vieną paslaugą ir reikėjo išrašyt gruodžio mėn sąskaitą, kuri sujaukė nemažai padaryto darbo, teko skambint keliom institucijom, aiškint, kad ataskaitas naujas atsiųsiu (eidama į darbą užėjau į paštą ir išsiunčiau :) ), taigi... o gal tai tik sutapimas? :grin:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo normali diena...

Girdejau, kad yra tokia ?ETONO DIENA. Ji buna ne 13-a ir ne penktadiena. Ta diena astrologai nustato. Labai nepasiseka tiems, kurie ta diena gime...Esu skaieius, kad tokia diena gim? ?mones turi potrauka sav?s ?udymui- rukymui, narkotikams, gerimui... Ir jo gyvenimas apskritai yra sunkus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar bijot? O gal daug triuk?mo del nieko?

 

drebek

man tai eiline diena .... :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man siaip ir eiline diena- niekuom ypatinga. tiesiog zmones per daug fantazuoja. jeigu kas atsitinka tai vadinasi diena kalta,bet juk pagalvojus tokiu nutikimu ar nelaimiu buna ir kitomis dienomis :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai tokia diena kaip diena, bet va mano vyras, kazkaip atsargesnis per tokia diena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pati tai tuo netikiu, o jei ir kas ivyksta tai gali buti tik sutapimas :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su savitaiga ir vėžį galima įsivaryt. Man tai eilinė diena metuose. Ar tai pirmadienis, ar tai penktadienis 13. Nemėgstu ,kai aplinkiniai šią datą sureikšminą ir patys panikuodami bando sukelti paniką aplinkiniams.. :flowers:


Blogas žmogus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.