Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

Tokia pati, kaip Avatare.....ne beveik tokia pati :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maza, apvalute , ponckute tokia plaukai tamsus, akys pilkai melynos- melynai pilkos, na "lietuviskos" siaip esu gal per daug jautri, didele zliumba sunkiai bendrauju su nepazistamais zmonemis, bet del tikru draugu galiu padaryti labai daug neatspari likimo smugiams bendraujant su manimi kartais reikia gelezines kantrybes jei myliu, myliu be jokiu islygu

tai tiek

Redagavo Nicole

u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sviesi, neauksta, zaliaake. Megstu bendrauti, esu gan karinga kartais ne ten kur reikia :geda Visi sako kad esu per daug gera, bet neleidziu kad liptu man ant sprando. Kaip kazkas pasake jau cia, labiausiai myliu myliu myliu savo broliuka, :geda kartais net vyras pavydi, bet ka padarysi nieko nepakeisi :mirksiukas:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

nemegstu apie save kalbet, kad girtis nepradeciau tai a? geriau eilemis prabilsiu .

 

Aplinkui selsta.

Man ne dvidesimt.

Ir net ne

Trisdesimt penki.

Akivaizdu,

Kad mano metai

Is sito selsmo

Ismesti.

Dar per anksti

Saves gailet.

Aplinkui uzia,

selsta, gaudzia.

Bandau ir as

Su jais kartu.

Tik sirdyje

Staiga suspaudzia,

Atsigreziu ir

Suprantu,

Kad mano metai -

Nuo kalvos,

Kad mano metai-

Is paskos.

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Arlene, kaip tu cia graziai parasei.Ir man viskas tinka.

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu nedidelio ugio 1.6 m,juodu,dar ne zilu plauku,zaliu akiu,tipisku slavisku bruozu.Sangvinikas - tipiskas,paskutiniu metu linkusi i filosofini poziuri i gyvenima (po tam tikru gyvenimo sukretimu) Siaip turbut optimiste

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai apibudinsiu save, kaip sugebesiu, smarkiai nekeikyte:

Esu 29 m.

Ugys:176 cm.

Svoris:95 kg.Bet ne storas

Plaukai tamsus,trumpai kirptos, netgi plikai. Todel, kad taip lengviau. Akys zalios, ramaus budo, netgi per daug. Mane sunku isjudinti. Retai pikstu, megstu gyvunus ir vaikus. Vaiku neturiu, bet turiu katina.

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na gerai apibudinsiu save, kaip sugebesiu, smarkiai nekeikyte:

Esu 29 m.

Ugys:176 cm.

Svoris:95 kg.Bet ne storas

Plaukai tamsus,trumpai kirptos, netgi plikai. Todel, kad taip lengviau. Akys zalios, ramaus budo, netgi per daug. Mane sunku isjudinti. Retai pikstu, megstu gyvunus ir vaikus. Vaiku neturiu, bet turiu katina.

:)

 

Na va istraukem siek tiek tiesos :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka... Mano eile Prisistatyti... Esu Justas :) Jau beveik 19 metu, o vis dar Justas..

Esu aukstas (190cm), Tamsiaplaukis, Melynakis, bet jos kartis buna dar ir zalios, ir pilkos :) Nu bet sako pagrinde melynos :) Tai va.. tokios tos mano akys :)

Esu linksmas, draugisko charakterio, bendraujantis (sako lbj daug bendraujantis), geranoriskas, bet didzhiulis tinginys (cia del ugio gal? :huh: ) Turiu mergina.. Vat! Esu labai su ja laimingas :) Tuoj zenysimes... :grin: Turiu dar miela suniuka, kuris myzha pas mane kambary... bet as vistiek ji myliu :doh ai jo ir dar mergina sawo myliu :) Tai gal pradziai tiek apie mane.. jei noresit ko nors paklaust klauskit drasiai ir garsiai - atsakysiu bailiai ir tyliai! :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

malonu su tavimi susipazinti LiZarDuX :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

LiZarDuX! Labai malonu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu naturali blondine. zalios akys, balta oda. Ugis 170 cm, svoris 55 kg. Esu tipiskas Ugnies zenklas. Be to, dar ir indigo(jei nezinot, ka tai reiskia, siulau pasidometi).

Redagavo Nicole

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.