Pereiti prie turinio
kicule

Sapnų pasaulis

Rekomenduojami pranešimai

Mano vyras niekada nesapnuoja mirusiojo , net ir savo tevo , o a? taip . Nebuvo dar tokio , kurio nesapnuoeiau - ar tai draugas ar artimas ?mogus ar tik pa?astamas :hm: Visi ka?kuo vis skund?iasi man ,pvz. brola ar baba , tuomet mama u?sako mi?ias ir nustoju sapnuot arba pati u?degu ?vakut? ant jo kapo .Ka?kaip tikiu ,kad jie nori demesio ...ir per tam tikrus ?mones tai pasako (sapnuojasi).


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tuo irgi tikiu. Manau, kad jie ir pasirenka tuo tikinta ?mogo...Pvz., mano vyras nera ne vieno sapno papasakoj?s.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ?inau viena tik kad negalima i?eit/i?va?iuot su numirusiu. Rei?kia ir jie tave i?siveda a jo pasaula....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Ir ?inau viena tik kad negalima i?eit/i?va?iuot su numirusiu. Rei?kia ir jie tave i?siveda a jo pasaula....

Ta pati girdejau ir as, kad jei mires zmogus kvecia, nera gerai...Bet svarbu neeit su jo.

As ir panasu sapna sapnavau kelis menesius atgal... jausmas istiesu nekoks :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ta pati girdejau ir as, kad jei mires zmogus kvecia, nera gerai...Bet svarbu neeit su jo.

As ir panasu sapna sapnavau kelis menesius atgal... jausmas istiesu nekoks  :doh

Man teko ka?kada susapnuoti mirusia moeiut?. Paklausiau jos, kaip ten yra. Tai ji pradejo juoktis ir pasake, kad greitai ir pati su?inosiu. I?grudau ja pro duris pasakiusi, kad esu per jauna. Ta savait? elgiausi visur labai atsargiai ir tik to deka likau gyva, nors kelios dienos po to sapno turejau tokia situacija, kad galvojau jog nei?gyvensiu, bet nors ir labai rimta trauma buvo- likau. Tikrai ?inau, kad pasiseke i?sisukti.Nenoriu atskleisti smulkmeno. Dar ne. Nors praejo jau de?imt meto. Ne?inau ar sapne buvo tikras dialogas, ar tik mano pasamones ?aismas, bet kas tai bebuto, man tai veiksminga, net jei tai vadinsiu "sapno kodais".

 

Oi, adomus dalykeliai verda muso smegenyse, taip norisi vis labiau pa?inti save, tuos gelmese pasleptus klodus.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu pradejau sapnuoti siaubiakus kazkokius... labai blogai miegu... jau zinokit pavargau ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal padetu pries miega paskaityta romantiska knyga,mielu nuotrauku paziurejimas,silta,kvepianti vonia...Na,kas nuteiktu ramiai...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sapnavau vora , bet jau toki dideli, turbut tarantula :unsure: Kazin ka tai galetu reiksti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Voras-?inia

Reg?ti j?-klotis,nugalabyti j?-pergal?si savo prie??

Vorai yra i?davyst?s, rietenų ir teisminių procesų simbolis. Sapnuoti vorus rei?kia apgaules ir ?alingus gin?us. Sapnuoti, kad u?mu??te vor?, rei?kia blog? lemt?: j?sų ilgai trukęs ir kantryb?s pareikalavęs darbas jums neatne? nei s?km?s, nei pelno.

Voras su voratinkliais — su apsukriu ?mogumi tur?si reikalų.

 

Beveik visur skirtingai. :P Ir ?inok tu ?mogau,k? rei?kia...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui zmonike ,

 

Reg?ti j?-klotis tikriausiai man sitas tinka :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka galetu reiksti, jei sapnavau, kad mano drauge mire gimdydama :D sis sapnas mane dabar tiek persekioja..ji kaip tik turetu greitu laiku gimdyti, net nezinau, nei ka manyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sapnai neb?na jau tokie tiesioginiai, nebent toki? dovan? tur?tum.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.