Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mūsų augintiniai

Rekomenduojami pranešimai

labai gaila,odriva... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jetau, Odriva, kokia nelaime :x1: :x1: :x1: O as dar tik neseniai prasiau nuotraukyciu jo ideti :rolleyes: vaje, kaip gaila katinelio :x1: :x1: :x1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, kad nebespėjau. Ką padarysi, užtat neblogą gyvenimą nugyveno.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu, kad katinelis turejo gera gyvenima :victory: Jauciu labai pasiilgsit jo, bent jau as labai liudejau, kai mano mylima kate isejo is namu ir negrizo, matyt isejo numirti, nes labai jau sena buvo :x1: Dar iki siol vis prisimenu ja :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakosiu jum biškį paskutinius mano šunsnukio fokusus :lol:

 

Žodžiu, negana to kad ištisai sugeba nusiversti šiūkšlių maišą nuo bilei kur bet atrado dar vieną gerą dalyką.

Atsidaro pats duris į vonios kambarį, ir ten pašeimininkaują.

Tai va, tik nupirkau naują muilą, labai skaniai kvepiantį obuoliais :bredis: O kadangi mano vyrukas mėgstą obuolius, tai ir muilą suėdė :blink: Aikšu paskui vėmė dvi paras muilu, o ir lauke kaip darydavo stambesnį reikalą tik muilu pakvipdavo :lol: :doh:

Na ką, perku naują muilą, kaip tik su grupiokėm buvom maximoj, mergos dar žengia, kad perku muilą per daug skaniai kvepiantį :lol: melionais, sako ir vėl suės.

Na ir spėkit? O gi ir to jau pusę suėdė :blink: :sird: Ir svarbiausią, pirmą įlėkes į vonią, lekią žiūrėt ar muilas yra ar ne :lol:

Žodžiu dar ir nuo šunio turiu muilą slėpti :lol: :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir prajuokinai :bredis: :blink: tai tavo suniokas keicia savo meniu :blink: :sird: :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakes, koks juokdarys tavo suniukas :blink: :sird: :lol: Na bet cia geras, kad jis taip muila valgo :bredis: Nu bet nors ''reikaliukai'' gerai kvepia :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet žinokit iš pat pradžių tai man ne iki juoko buvo, dieve galvojau gi ir numirt gali tiek muilo suėdes :bredis: bet kas jam dzin, bile skaniai kvepia :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu bet žinokit iš pat pradžių tai man ne iki juoko buvo, dieve galvojau gi ir numirt gali tiek muilo suėdes :bredis: bet kas jam dzin, bile skaniai kvepia :blink:

ale gi gali leisti tustintis ir namuose, vistiek ne smirdes o kvepes :blink: :sird: :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: :sird: :lol: oi gerai tu cia pasakei, Ledi_x :bredis: Indrute tuoj prades pykti, kad mes is jos sunelio taip juokiames :blink: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ale gi gali leisti tustintis ir namuose, vistiek ne smirdes o kvepes :blink: :blink: :sird:

 

Nu jo jo, aš pati vėmiau vien jo išvemtą muilą bevalydamą, o ką jau kalbėt apie ką kitą :bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:sird: :lol: :lol: oi gerai tu cia pasakei, Ledi_x :bredis: Indrute tuoj prades pykti, kad mes is jos sunelio taip juokiames :blink: :lol:

tai gi as nepiktybiskai :blink: maciau as jos suneli tikras fainuolis :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.