Pereiti prie turinio
Snapė

Egipto žemė

Rekomenduojami pranešimai

Ar kas nors bandėte? Labai daug ir super gerų atsiliepimų girdėjau, teko ir pabandyti porą kart, kol pedikiūrą daro aš manikiūristės viską praverčiu :angry: ir einant į vestuves su ja padengė mano veidą, na atrodė super, jokių pleiskanojimų ir t.t. O ir užtenką ilgam.

Plius vakar pasiūlė už 110 litų su šepetėliu. Sakiau reiks būtinai nusipirkti, bet gal kitą mėnesį, nes dabar kaip kam kitam pinigus taupau :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar tai jau pasigirsiu :) Gavau dovanų Egipto žemės :lol: :doh:

 

Erdesa_mazas.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandzius butinai parasyk kaip ji :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
isbandzius butinai parasyk kaip ji :)

 

Oi aš bandžiu ne kartą, man ji superinė :lol: :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net idomu pasidare.

Indrute,o ji panasiai kaip ir skaistalai su sepeteliu dedasi,ania :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
net idomu pasidare.

Indrute,o ji panasiai kaip ir skaistalai su sepeteliu dedasi,ania :doh:

 

Taip visas kūno vietas kurias nori padengt, padengti reik su šepetėliu, plonyčiu sluoksniu. Na žodžiu reik išbandyti, kitaip neįsivaizduosi kas tai per daiktas :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu Ikos firmos egipto zeme, ji yra is vokietijos, 13gr 85lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Egipto zeme ,turiu "Bikor" firmos,atsiliepai patys geriausi.Ja naudoju jau penkerius metus.Na Egipto zeme man tai tikrai nepakeiciama kosmetikos priemone. Mano veidas lygus, neturiu ko maskuoti, tai naudoju tik lengva pagrinda ir ja, arba tepu ant kremo tada ilgiau laikosi, tikrai puiki!

 

Šiaip Egipto žemė yra tik viena "bikor" firmos, dar zinau, kad yra "ikos".

Egipto žemė yra unikali substacija,kuri jums dovanos individualų atspalvį ir grožį.Teptuko deka jau su pirmu brūkštelėjimu,ant odos atsiduria toks jos kiekis,kiek reikia veidui padengti.Dengiant odą pakartotinai,viena po kito sluoksniu,įdegio efektas stiprėja,oda neblizga,nepraranda gaivios išvaizdos.

Egipto žemė-tai degintas molis,praturtintas šilko proteinais,simondsijų{jojoba} aliejumi,vitaminu E,liposomomis,hialurono rūgštimi.

Užtikrina ypatinga švelnų užtepimą:Sudėtyje esantis šilko proteinai užtikrina ypatingai švelnią,lygią ir glotnią odą.

Hialurono rūgštis padeda pasissavinti drėgmę,skatina ląstelių kalogeno gamybą.Simondsijų aliejus stangrina, drėkina odą ir viekia,kaip antioksidantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš turiu ikos, turėjau ir ne, skirtumo apsoliučiai jokio :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Parduodu Ikos firmos egipto zeme, ji yra is vokietijos, 13gr 85lt
o kaip pigiai :flowers: labai noriu isbandyti ta pudryte,o ar gali siusti i kt miesta?siaip tik vasario gale busiu lietuvoj,gal galima sutarti,dar sepetelio noreciau orginalo ikos. neseku temos,jei galima ka sutarti rasyk i 27.edita@googlemail.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau kelinta sykinoriu isigyti egipto zemes,bet vis pagailiu pinigu,norejau paklaust ar ji tinka sasai pleiskanojanciai odai?o labai tamsi atoro?kokiu firmu yra ju?nes sako kitos netikros jos?padelka,noriu labai nusipirkt


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as jau kelinta sykinoriu isigyti egipto zemes,bet vis pagailiu pinigu,norejau paklaust ar ji tinka sasai pleiskanojanciai odai?o labai tamsi atoro?kokiu firmu yra ju?nes sako kitos netikros jos?padelka,noriu labai nusipirkt

 

Aš žinau tik Ikos ir Erdesos. Erdesa pardavinėjama lietuvoje, Ika anglija, airija, vokietija ir t.t.

Ji tikrai tiks tavo odao, mama, ji tinka ir riebiai ir sausai, visokiai. O ir spalvytė prisitaiko prie odos spalvos, kaip esu pvz dabar balta balta, tai ji tik švelnų rudumą duodą, kaip buvau juoda kaip negrė, odą gražiai žerėjo, nu žodžiu man tai pasaka. Mano visom draugėm irgi :priekompo:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.