Pereiti prie turinio
kicule

Kaip daromi rėmeliai

Rekomenduojami pranešimai

nieko VARZTELI , tam mes cia ir esame :mirksiukas: tai jau vsikas tvarkoj ? lauksime tavo darbelio :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nieko VARZTELI , tam mes cia ir esame :) tai jau vsikas tvarkoj ? lauksime tavo darbelio :)

Ojei, dar kol padarysiu aš :mirksiukas: O jau kai padarysiu tai būtinai aprodysiu ;)

O vat ką dabar ne taip darau kad neišeina man apibrėžti to iškirpto langelio, atrodo darau kaip parašyta bet man apsibrėžia visas fonas :) Darau pagal pavyzdį berods 3 puslapy :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinule, pasidarai norimo nuotraukos dydzio sabloneli - remeli, tada tiesiog dublikuoji ta remelio sluoksni tiek kartu, kiek tu langeliu reikia ir isskirstai i norimas vietas..Po to gali eiti ant kiekvieno remelio sluoksnio, pazymek iskirpima su Magic Wand ir atsistojus ant fono sluoksnio spausk Delete, ir taip kartok, kol pereisi visus remeliu sluoksnius..

 

Yra ir siek tiek lengvesnis budas (bent jau man :D ): isdescius visus remelius pagal nora, sujunk visus ju sluoksnius per Merge Visible (pirmiausia isjungdama kitu nenorimu sluoksniu matomuma, spausdama ant tu sluoksniu akies ikoneliu) Tada vel ijunk visu sluoksniu matomuma, atsistok ant jau sujungto remeliu sluoksnio ir spausk ant isorines tuscios vietos tame sluoksnyje su Magic Wand..Tuomet desiniu peles klavisu paspaudus pasirink Select Inverse (siuo budu pasizymes remeliu dydzio vidine vieta), tuomet atsistok ant fono sluoksnio ir spausk Delete..Dabar turetum matyti iskirpimus, jei kas neaisku, butinai rasyk :D

O kaip išskirstyti į norimas vietas :huh: Kaip padaryti kad kitas langelis šalia būtų :lol: Ir man niekaip nesigauna uždėti Stroke ant iškirpto rėmelio, užsideda ant viso fono :doh: uchhh kažkaip labai jau man sudėtinga :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Laba vis bandau ir kaip ir gautusi ale nesuprantu kodel kai itempiu meskiuka ji plenda po iskirpta vieta jei atitempiu iki krasto tada matosi bet ant virsaus nebuna :rolleyes:


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D Laba vis bandau ir kaip ir gautusi ale nesuprantu kodel kai itempiu meskiuka ji plenda po iskirpta vieta jei atitempiu iki krasto tada matosi bet ant virsaus nebuna :rolleyes:

 

 

pabandyk padaryti nauja sluoksni ir ant jos uzejusi tepti meskiuka :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pabandyk padaryti nauja sluoksni ir ant jos uzejusi tepti meskiuka :)

:D o kaip tai padaryti nelabai moku dar :rolleyes:


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D o kaip tai padaryti nelabai moku dar :rolleyes:

 

 

eik i layers --> new layer ir tada po deisne puse kamputi , rodo tavo layerius , ten paspausk kur bus tuscias layer , ir norima meskiuka tada ten kelt :)

 

bandyk :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
eik i layers --> new layer ir tada po deisne puse kamputi , rodo tavo layerius , ten paspausk kur bus tuscias layer , ir norima meskiuka tada ten kelt :)

 

bandyk :)

:D :rolleyes: einu pabandyt


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kantrybes neuztenka :tongu:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man kantrybes neuztenka :tongu:

 

 

as zinok kiek esu prasedejusi , labjausiai tai kol ismokai kaip remeli ant foto uzkelti , buvo veina kart visa nakti prasedejau ir nieko , kita kart iki 4 nakties ir vel nieko , atsikeli su isvarvejusiom akim , bet galu gale veina kart isejo :D


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as zinok kiek esu prasedejusi , labjausiai tai kol ismokai kaip remeli ant foto uzkelti , buvo veina kart visa nakti prasedejau ir nieko , kita kart iki 4 nakties ir vel nieko , atsikeli su isvarvejusiom akim , bet galu gale veina kart isejo :tongu:

na reminti tai as moku,bet kitka daryti neeee.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na reminti tai as moku,bet kitka daryti neeee.....

 

 

gal paprascaiusiai kantrybes pritruksta ?


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.