Pereiti prie turinio
uogyte

Kuri laukiamiausia ir nelaukiamiausia metų šventė?

Rekomenduojami pranešimai

visada laukiu gimtadieniu.nesvarbu savo ar kito artimo zmogaus,kaskaip linksma ir smagu per juos buna.jei tk nepaglavoji :ach,pasenau dar metais..negalvoju kad tapau senesne,nes viduj visada busiu jauna.o seip nelabai laukiu velyku.kasko nelaba man ta svente patinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pritariu, labai grazu buna kaip pasakoi. Dar man patinka Naujeji metai visada kazko laukiu, vis galvoju ateis metai nauji ir mano gyvenimas pasikeis.

:wink:

pritariu as tau.tikrai naujieji metai tai kazkoks tikejimas,kad ateis kazkas gero ir naujo.bet vistiek labiausiai man patinka kaledos,kai su visa seima susedi prie kuciu stalo,pasikalbi,pasidalini dovanelem ir pan. :geda :clap:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pritariu as tau.tikrai naujieji metai tai kazkoks tikejimas,kad ateis kazkas gero ir naujo.bet vistiek labiausiai man patinka kaledos,kai su visa seima susedi prie kuciu stalo,pasikalbi,pasidalini dovanelem ir pan. :geda  :clap:

 

 

o man naujieji metai taip pat patinka.ir pritariu ,kad tai kaskoks laukimas ir tikejimasis kad viskas bus geriau.bet va Kaledos ,man nelabai patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man naujieji metai taip pat patinka.ir pritariu ,kad tai kaskoks laukimas ir tikejimasis kad viskas bus geriau.bet va Kaledos ,man nelabai patinka.

o kodel kaledu nemegsti? :)

 

 

man uzgavenes nepatinka, jei ja laikysime svente :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aj kaskaip man nelabai,Kaledos,nes kaskaip tik prie stalo ir sedim istisai.na kaskaip nezinau gal kartais nieko.bet kartais kaskaip nezinau atsibosta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aj kaskaip man nelabai,Kaledos,nes kaskaip tik prie stalo ir sedim istisai.na kaskaip nezinau gal kartais nieko.bet kartais kaskaip nezinau atsibosta.

o man patinka ta tokia seimos svente :wub taip gera pabut su visais ir pasidziaukt esama akimirka :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man patinka ta tokia seimos svente  :wub  taip gera pabut su visais ir pasidziaukt esama akimirka  :wub

 

 

na taip,pritariu ,kad gera pasedet kartu ,pabut ,pasneket.bet kartais yra buve Kaledu ,kada tikrai nelabai kasko patiko .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man patinka visos sventes, jei tik gera kompanija :pack2_thumbup[1]: , tik paskutiniu metu, turedama maza vaikeli svenciant atsipalaiduoti normaliai negaliu, ypac jei svenciu ne savo namuose :this[1]: Bet as cia kalbu apie tradicines sventes, o tu visu valstybiniu dienu, tai neskaitau sventem :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man patinka visos sventes, jei tik gera kompanija  :pack2_thumbup[1]: , tik paskutiniu metu, turedama maza vaikeli svenciant atsipalaiduoti normaliai negaliu, ypac jei svenciu ne savo namuose  :this[1]:  Bet as cia kalbu apie tradicines sventes, o tu visu valstybiniu dienu, tai neskaitau sventem  :grin:

 

 

as taip pat valstybiniu nelabai skaitau sventem.ju nesvenciu niekada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai laukiu kaledo. pati gra?iausia ?vente. :)

o nelaukiu tai savo gimtadienio. senstu :laugh:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labiausiai laukiu kaledo. pati gra?iausia ?vente.  :grin:

o nelaukiu tai savo gimtadienio. senstu  :laugh:

 

 

nu kam liudet kad sensti.. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as taip pat valstybiniu  nelabai skaitau sventem.ju nesvenciu niekada

pritariu tau.dar man labai nepatinka velykos.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.