Pereiti prie turinio
Snapė

Meet'as

Rekomenduojami pranešimai

;) saunios jus merginos,kad taip linksmai leidziat laika... saunu butu ir man sudalyvaut jusu meet'uose na bet kad as gyvenu tolokai nuo jusu merginos...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

290203.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunu , kad ivyko meetukas, labai grazios foto


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur ieka su Nijoliux? :super:

 

Gali mus apsaukti,kad vel keturios dalyvavom(nes tik keturios + kasiakas matosi nuotraukose),o apsiskelbem,kad musu buvo daugiau... :P


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:super: taip taip kur Jos..... ? :P

erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:pana3: taip taip kur Jos..... ? :super:

 

na stai jos isdykeles....

66e60c1b06f9a2598c.jpg

 

:super: :P :super:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nepažįstat tai nuo kairės į dešinę Nijoliux, ieka, Kicule, Neila, zmonike ir dar ten kkokia vėpla ne į temą :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kas nepažįstat tai nuo kairės į dešinę Nijoliux, ieka, Kicule, Neila, zmonike ir dar ten kkokia vėpla ne į temą :rolleyes:

Liuks nuotraukyte tik nematau jokios veplos... :lol: gal tu Indrute cia ka nors sumaisei :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Liuks nuotraukyte tik nematau jokios veplos... :lol: gal tu Indrute cia ka nors sumaisei :rolleyes:

 

eik tu pažėk, kažkokia vėpla prisiplakė prie merginų, sėdi raudonu snuku prie žmonikės :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
eik tu pažėk, kažkokia vėpla prisiplakė prie merginų, sėdi raudonu snuku prie žmonikės :lol:

Nezinau kaip tu ten matai save raudonu veidu, man visos truputuka paraudusios. Ir aplamai, kas cia per saves vertinimas, cia mes vertinsime kaip atrodai, supratai :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrutei imsim dirza,kad taip negaziai raso..... nera ir nebuvo tokiu kokia Tu ivardini ..."vepla" super merginos... :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką čia mergos parinaties? Aš šposą jom, jos man diržo siūlo :rolleyes: tiesiog aš savikritiška :lol: :rolleyes: :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.