Pereiti prie turinio
Pajure

Situacijos

Rekomenduojami pranešimai

mane tas pasisakimas "kaip tave isnese" "kokia tu stora" :mirksiukas: na ka as zinau :blink:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekreipk demesio i tokias varnas :geda: Gal ji pavydi kazko, kas cia zino :blink: O man tu kaip tik graziau atrodai besilaukdama, tau labai tinka :mirksiukas: :lol: :doh::doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kazin kaip ta neisprusele isivaizduoja nescia moteri? :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia is tos serijos,pagalvoji,kad tik taip nenutiktu.. tai butinai taip ir bus :doh:

O as vakar nuejau pas viena tokia pazystama,ji devetais priekiauja (kai gauna prekiu kveciau pazystamas,o paskui i turgu veza).

galvoju einu,gal ka Livijai i kiemuka rasiu lakstyt... Ateinu,ten nemazai jau mergicku prisirinko.

Viena pazystama atisuka i mane,ziuriu ir vos nerekia....ojietauuuu,kaip tave isnese,siaubas koks,kokia tu stora... nu sakes... eik tu sau ... ir t.t :) as kazkaip nepasimeciau... sakau ,o ka tureciau mesti svori? :tongu:

Kitos mergickos paziurejo tik i ta grazuole ir tiek...

Zinokit nelabai suprantu tokiu zmoniu,nu jei taip stebesi,tai tu pasakyk,bet kam rekti kad visi girdetu :D

o tai ta grazuolei cia rimtai grazuole ar kabutese turejai omeny? :doh:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dinariuk,cia as ja taip pavadinau tiesiog :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dinariuk,cia as ja taip pavadinau tiesiog :mirksiukas:

dabar viskas aisku :mirksiukas: :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar laidojome mūsų kaimelio , kaimyno brolį. Dalyvavimas ne taip svarbus, bet žmoniškumas pakužda, - žmogau , būk sąžiningas, juk ir tau prireiks pagalbos...

Šiaip aš niekur neįvažiuoju, su savo naujuoju vežimėliu - platus, o ir važiuoju gulėdamas.

Darant posukį daug vietos reikia, vežimėlis tik lauko, viduje netelpi, o sanasis buvo seuresnis ir tilpdavau. Tai va ir susipažystame po truputį.

Turiu ir nuosavą žmoniukę,- tikriau buvusią, nes dabar ji man lovoje nereikalinga, o kad linksmiau būtų gyventi ir pageria.

Pageria , ne tas žodis, "ima" viską kas dega , arba turi laipsnių ir visai nesvarbu , diena tai

ar naktis. Niekur iš namučių išvažiuoti, negaliu, nes tuoj bus kas nors parduota, o jaunimas ir svaiginamųjų parveš, nes dabar taip blogai gyvena, kad kiekvienas jaunuolis - važiuotas.

Taigi visą savaitę išpopinau, už rankutės vedžiojau, kad tik nepaslystų;

- Paguliu ant vežimo , kol pasišeria kiaulaites, šiaip pasikuičia ir vėl užrakinu duris, tualeto langelis senai užgrotuotas, o namo taip sukonstruota, kad daug neatsidaro. Lyg ir tvarkelė, net akyse prašviesėjo, tik pagalvok,- visą savaitėlę blaivūs

Paaiškinu, kad pirmadienyje, skerdžiame kiaulę, jau ir skerdikas užprašytas rytui 8 val. o aš važiuoju, tą kaimyno brolį palydėti, į paskutinę kelionę. Po valandos grįžtu ir trinu rankas iš pasitenkinim,- gaspagdinė blaivutėlė, dukros kambariuką okupavusi, mat ten naujas telikas, tai ir aš atgulu, savo kambaryje, jungiu kompą ir pas draugus.

Po valandos jau laikas vakarieniauti,ir kiauliukus šerti, bet kilsteliu galvą ir nustėrstu;

Pasisėmusi puskibirį vandens, "Čia tavo, čia mano, o čia plentų valdybos"jau šlitinėja.

Paskambina ir dukra, kad negrįš šyvakar, nes girta, o aš girtų nemėgstu, tai gers toliau, o ryte parveš kas nors vaiką perrengti ir į mokyklą. Jaučiu, kad velnias bus, į mamo nurodymus , jau nereaguoja, tai pašokęs užrakinėju duris , kad visai nepabėgtų. o kad dukros kambariukyje dar turi užsikavojusi gėrimų tai ir durnam - aišku.Kadangi anksti kelsimės, tai ir sugulame anksčiau, bet nesimiega, nes gaspadinė , vis krebžda. Tykinu į jos kambarį ir akurat;

Prie lovos dar vienas butelis bebaigemas gerti, - čiumpu ir nors tą likutį išpilu, Va dabar ir sumiegame. Ryte, 6 val. jau ant kojų, eina laukan malkų atsinešti, bet lyk ilgokai užtrunka. Puolu prie durų ir vėl gerokai pavėlavau, pusė butelio ir vėl spėja nugerti, atimu ir pilu lauk, o su tuščiu plastmasiniu buleliu ploju per girtą rožą. Visos pastangos nuėjo velniop, bet ugnį vistik įkureme, kaitinam vandenį,- skersim vistiek.

Tuoj cypteli golfukas, Žmogus dar pasitikslina , ar tikrai pjaunam ir pradeda ruoštis įrankius.

Atsivežė ir savo žmoną, jiedu komanda,- dirba dviesia. Manoji tik parodo kuri kiaulė, ir padeda išvaryti, o vėliau likusias pašere, bet ir vėl užtruko, o durims prasivėrus išgriūna, į patvartės balą. Skerdikas rodo, kad ji ten vėl į kaklą pylė ir paprašė surasti bet kokį žmogelį, nors padavinėti įrankius ir mėsą sunešioti. Duodu telefonu , net peršilęs, o jie jau ir nusvilino. Atsigulęs verkiu iš nevilties, o jie darbuojasi vieni;

Ir mėsą sunešė, ir žarnas išvalė Paėmė tik 50 litų, kaip iš manęs ir išvažiavo keikdami

Kas tvarkys mėsą, neaišku ir man, nes gaspadinė gulės paslika porą dienų, o paskiau kaip dievas duos. OI tu gyvenimėli, kada, mane išvaduosi iš kančių, negi tikrai reikės pasiaukoti ir visų labui papjauti nelaimingąją bestiją, nes mes jau nei vieno giminaičio neturim, o 4 dukros ir aš ...et


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar laidojome mūsų kaimelio , kaimyno brolį. Dalyvavimas ne taip svarbus, bet žmoniškumas pakužda, - žmogau , būk sąžiningas, juk ir tau prireiks pagalbos...

Šiaip aš niekur neįvažiuoju, su savo naujuoju vežimėliu - platus, o ir važiuoju gulėdamas.

Darant posukį daug vietos reikia, vežimėlis tik lauko, viduje netelpi, o sanasis buvo seuresnis ir tilpdavau. Tai va ir susipažystame po truputį.

Turiu ir nuosavą žmoniukę,- tikriau buvusią, nes dabar ji man lovoje nereikalinga, o kad linksmiau būtų gyventi ir pageria.

Pageria , ne tas žodis, "ima" viską kas dega , arba turi laipsnių ir visai nesvarbu , diena tai

ar naktis. Niekur iš namučių išvažiuoti, negaliu, nes tuoj bus kas nors parduota, o jaunimas ir svaiginamųjų parveš, nes dabar taip blogai gyvena, kad kiekvienas jaunuolis - važiuotas.

Taigi visą savaitę išpopinau, už rankutės vedžiojau, kad tik nepaslystų;

- Paguliu ant vežimo , kol pasišeria kiaulaites, šiaip pasikuičia ir vėl užrakinu duris, tualeto langelis senai užgrotuotas, o namo taip sukonstruota, kad daug neatsidaro. Lyg ir tvarkelė, net akyse prašviesėjo, tik pagalvok,- visą savaitėlę blaivūs

Paaiškinu, kad pirmadienyje, skerdžiame kiaulę, jau ir skerdikas užprašytas rytui 8 val. o aš važiuoju, tą kaimyno brolį palydėti, į paskutinę kelionę. Po valandos grįžtu ir trinu rankas iš pasitenkinim,- gaspagdinė blaivutėlė, dukros kambariuką okupavusi, mat ten naujas telikas, tai ir aš atgulu, savo kambaryje, jungiu kompą ir pas draugus.

Po valandos jau laikas vakarieniauti,ir kiauliukus šerti, bet kilsteliu galvą ir nustėrstu;

Pasisėmusi puskibirį vandens, "Čia tavo, čia mano, o čia plentų valdybos"jau šlitinėja.

Paskambina ir dukra, kad negrįš šyvakar, nes girta, o aš girtų nemėgstu, tai gers toliau, o ryte parveš kas nors vaiką perrengti ir į mokyklą. Jaučiu, kad velnias bus, į mamo nurodymus , jau nereaguoja, tai pašokęs užrakinėju duris , kad visai nepabėgtų. o kad dukros kambariukyje dar turi užsikavojusi gėrimų tai ir durnam - aišku.Kadangi anksti kelsimės, tai ir sugulame anksčiau, bet nesimiega, nes gaspadinė , vis krebžda. Tykinu į jos kambarį ir akurat;

Prie lovos dar vienas butelis bebaigemas gerti, - čiumpu ir nors tą likutį išpilu, Va dabar ir sumiegame. Ryte, 6 val. jau ant kojų, eina laukan malkų atsinešti, bet lyk ilgokai užtrunka. Puolu prie durų ir vėl gerokai pavėlavau, pusė butelio ir vėl spėja nugerti, atimu ir pilu lauk, o su tuščiu plastmasiniu buleliu ploju per girtą rožą. Visos pastangos nuėjo velniop, bet ugnį vistik įkureme, kaitinam vandenį,- skersim vistiek.

Tuoj cypteli golfukas, Žmogus dar pasitikslina , ar tikrai pjaunam ir pradeda ruoštis įrankius.

Atsivežė ir savo žmoną, jiedu komanda,- dirba dviesia. Manoji tik parodo kuri kiaulė, ir padeda išvaryti, o vėliau likusias pašere, bet ir vėl užtruko, o durims prasivėrus išgriūna, į patvartės balą. Skerdikas rodo, kad ji ten vėl į kaklą pylė ir paprašė surasti bet kokį žmogelį, nors padavinėti įrankius ir mėsą sunešioti. Duodu telefonu , net peršilęs, o jie jau ir nusvilino. Atsigulęs verkiu iš nevilties, o jie darbuojasi vieni;

Ir mėsą sunešė, ir žarnas išvalė Paėmė tik 50 litų, kaip iš manęs ir išvažiavo keikdami

Kas tvarkys mėsą, neaišku ir man, nes gaspadinė gulės paslika porą dienų, o paskiau kaip dievas duos. OI tu gyvenimėli, kada, mane išvaduosi iš kančių, negi tikrai reikės pasiaukoti ir visų labui papjauti nelaimingąją bestiją, nes mes jau nei vieno giminaičio neturim, o 4 dukros ir aš ...et

 

Sveikas,

Buvau atitrūkęs nuo forumo, tad visiškai "neįkertu" - Tu čia rimtai apie save pasakoji, ar ką nors iš "siaubo filmo" serijos ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau, vomai, ir čia bus skyrelis tavo rašliavos?

įdomu kiek čia tos tiesos... žinau, kad apie ratukus tikrai tiesa, mačiau tave ;) , o va visa kita... fantazija pas tave turbūt nereali :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deje, deje tokio nerealumo nelinkiu nei vienam, bet prisikepiau mėsytės,- skani,

Su pirkta nepalyginsi;

DAUG SVOGŪNIUKŲ MĖGSTU, pasipipirinu irgi gerokai, geriau virškina. ŽINOT -

nusitempiau viską į lovą, ir ėdžiau, ėdžiau, vis dar šnairas žiūrėjau, kaip gaspadinė

iš paskos čepsi lūpomis, bet jei neina praryti , - vemia iš karto, nes apsinuodijusi-

matomai. PAĖDĘS DAR NUDARDĖJAU, parsivežti anūko nuo stotelės, sušąla mažius, nes dar 2 km. reikia pareiti. Vaikis geros širdies, pirmiausiai pavaišinova katinėlį ir Reksą, nupjovėva skerstuvių, o tik paskiau jo mamą pasiuntėva kiaules pašerti, va taip ir įėjo gyvenimas į vėžias, o mūsų alchašas ką,- taip ir galuojasi, nes visos durys užrakintos, o prie

paskutiniųjų , guliu aš, kaip tik bando eiti ir griebiu už kojos,- bėda abiems, kažin kiek iškęsiu, o kad rodė sekmadienį mane, tai tiesa, tai jau 6 kartas, tikiuosi laidotuvių jau nerodys, TEKS TAU Eitvyde atsisveikinti anksčiau


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikas,

Buvau atitrūkęs nuo forumo, tad visiškai "neįkertu" - Tu čia rimtai apie save pasakoji, ar ką nors iš "siaubo filmo" serijos ?

 

 

Taip žinoma rimtai ir atsiminimų knygą viso savo gyvenimo parašiau, tik nežinau , kur tą rašliavą dėti,

neturiu tiek resursų, o dar už vežimėlį , 4 tūkstančius sumokėjau, taigi neturėdamas kito užsiėmimo vis dar

peckioju, su daugybe gramatinių klaidų


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip žinoma rimtai ir atsiminimų knygą viso savo gyvenimo parašiau, tik nežinau , kur tą rašliavą dėti,

neturiu tiek resursų, o dar už vežimėlį , 4 tūkstančius sumokėjau, taigi neturėdamas kito užsiėmimo vis dar

peckioju, su daugybe gramatinių klaidų

Atleisk, bet kol kas negaliu priimti tavo žodžių už "gryną pinigą".

Kažkas čia smarkiai ne taip. Kas - dar nesupratau...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.