Pereiti prie turinio
uogyte

Drėgmės surinkėjas

Rekomenduojami pranešimai

o tas jodas gėlėms nekenkia?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mane labai domina dregmes surinkejas , reikia daugiau info apie kainas ir t.t Aciu :super:

 

kol kas parašau kiek žinau. Pasirodo, šiek tiek suklydau, mes bandėm ne pramoninį, o buitinį surinkėją, tokie kaip sakė mano vyriškis kainuoja apie 800 Lt. Pramoniniai kainuoja apie 3000, bet kažin ar verta tokį pirkti, nes jie skirti tikrai didelėms patalpoms. Daugiau info apie gamintojus ir kainas pasistengsiu parašyti po kokių poros dienelių :mirksiukas:

 

o tas jodas gėlėms nekenkia?

o aš galvoju, ar jodo dar išvis būna pas mus vaistinėse pirkti :victory: . Jį gi jau senokai išėmė net iš automobilinių vaistinėlių, nes labai daug žmonių jam alergiški. Kažkaip dėl to ir neskubu dar jo naudoti, nors ir tikiu, kad patalpų orą gerai drėkina, turbūt ir dezinfekuoja :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tas jodas gėlėms nekenkia?

 

jodas randamas dirvožemyje, vadinasi augalai gali augti tokiame dirvozemyje kur yra jodo tai ir kambarinems gelems neturetu kenkti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš galvoju, ar jodo dar išvis būna pas mus vaistinėse pirkti :rolleyes: . Jį gi jau senokai išėmė net iš automobilinių vaistinėlių, nes labai daug žmonių jam alergiški. Kažkaip dėl to ir neskubu dar jo naudoti, nors ir tikiu, kad patalpų orą gerai drėkina, turbūt ir dezinfekuoja :mirksiukas:

 

 

Man si buda rekomendavo gydytoja tai nemanau, kad negerai. O ir to jodo juk pili nedaug. Is automobiliu vaistineliu iseme visus vaistus, ne tik jodo tirpala, nes jie ten guli velniai zino kiek metu ir tiems vaistams baigiasi galiojimai. Nors is tiesu su dabar esanciais bintais ir tvarsciais nelabai kokia pagalba ir suteiktumei.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teiravausi ir pati del dregmes surinkeju, tai kaina 650 butinis, kitokio mums ir nereikia, na pavarasi pirmiausiai uztvarkys lauko sienu siules ir tada ziuresim ar mums toks dakciukas bus reikalingas ar ne, bet tikiuosi, kad jo neprireiks :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi dregna buvo. Ilgai galvojau, bet vistik ryzaus isigyt dregmes surinkeja. Cool daikciukas. Pirkau tokioj firmelej netoli Kauno. Kainos pamanomos. Zodziu patys pasiskaitykit www.oras.webs.com - ju informacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu :D as jau prisistaciau visur stiklainius su jodo tirpaliuku :flowers:

 

 

 

Jei susidurete su didele problema - pades tiktai galingesni prietaisai. Teko daug susidurti su panasiais klausimais tiek del gyvenamuju patalpu oro sausinimo (daugiausiai pavasari/vasara/rudeni), tiek del drekinimo (sildymo sezono metu). Galiu patarti visais su siomis problemomis susijusiais klausimais. Greiciau atsakysiu, jei rasysite asmeniskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man nereikalingas toks daiktas namie.Ir taip sausas oras .


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei domina drėgmės srinkėjai ar oro sausintuvai galite pažiūrėti čia: www.leopolis.lt

Yra nemažai įdomios informacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei domina drėgmės srinkėjai ar oro sausintuvai galite pažiūrėti čia: www.leopolis.lt

Yra nemažai įdomios informacijos.

Čia tipo reklamos pavarei :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.