Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Šaldytuvai

Rekomenduojami pranešimai

Snaige turejau S.... PASKUTINIS, labai greit pagedo ir vasara prastai salde. Dabar turiu Bocha, esu ziauriai patenkinta, dar pataria pirkti Gorenje. Elektroliuksas lenku, bet blogu atsiliepimu negirdejau.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus dabar snaige, na nesiskundziu gan gerai dierba nors jai kazkur jau 3 metai :flowers:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemens. Turim gana seniai, neblogas


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustebau, kad tiek daug blogų atsiliepimų apie Snaigės šaldytuvus. Mano sesė prieš keletą metų dirbo buitinės technikos ir elektronikos parduotuvėje, tai jos kolegės, konsultuojančios apie šaldytuvus, sakė, kad sau imtų tik Snaigę (čia nekalbant apie brangiausius, o vidutinės klasės). Aš irgi jau treti metai ją turiu ir esu labai patenkinta - dar nebuvo prišalęs tiek, kad reiktų atitirpinti. O apie Electrolux girdėjau, kad viduje susidaro ledo gabalai. Dar giria baltarusiškus Atlant, jie truputį brangesni už Snaiges :rolleyes: Studentavimo laikais esu turėjusi Siemens, pirkau jau dėvėtą, bet labai puikiai tarnavo. gal ir po šiai dienai kažkuriam studentų bendrabuty maisto trupinius šaldo :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim Gorenje šaldytuvą :( Labai geras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turime BEKO ir esame patenkinti :lol:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turime BEKO ir esame patenkinti :mirksiukas:

o aš nepatenkinta beko,turim maždaug metus ir šaldytuvo apačioje nuolat renkasi vanduo,jei padidinu šaltį tada viršutinėje lentynoje suledėja maistas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o aš nepatenkinta beko,turim maždaug metus ir šaldytuvo apačioje nuolat renkasi vanduo,jei padidinu šaltį tada viršutinėje lentynoje suledėja maistas

kurioje vietoje renkasi vanduo, tai gal paciame saldytuve uzsikimsusi skylute, kur jis turi nuteketi :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo dabar prie kiekvieno saldytuvo yra tas pec., pagaliukas, kad kartas nuo karto pravalytes (skylute,kad neuzikimtu) :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha turiu ir as toki :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano snaigė susibaiginėja. Pirmiausia viduje visa nugarėlė pastoviai aprasoja, o nuo to užsikemša laštaka ir vanduo kaupiasi šaldytuvo apačioje. Kiek pravalinėjome tą laštaką, vistiek ten kažko užsikiša. O jei pamirštu iššluostyti, tai vanduo varva į šaldiklio skyrių. Verkiant reikia naujo. Gerai veikė kokius penkis metus. :geda:


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As patarciau pirkti Bosh arba Gorenje firmos,pazistami,kurie turi siu firmu labai giria ir ilgai tarnauja jiems siu firmu gaminiai.Pati turiu Beko firmos,daug kas labai peikia.Taip susikloste,kad vis delto isigijome Beko.Bet iki siol tai tarnauja be jokiu priekaistu.


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.