Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

Kas yra Ipod'as? :rolleyes:

 

O jausmas turėtų būt šlykštus...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau girdėjus, bet pamiršus - ačiukas :ps:

 

Taigi čia nemažytis daikčiukas... bet kur neužkiši...ir savininkas staigiai atpažintų ir vagis negalėtų pasakyt, kad jo, nes turbūt nebais žinotų kokia viduj muzika... ko mokytojai delsė? Gal ten įstatymai draudžia patiems patikrint kuprines :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamirsau pamineti, kad ten nesiojamas mp3 grotuvas, siaip jis gan mazas, kazkur telefono dydzio, bet buna ir dar mazesniu :rolleyes: Tad pavogti nera sunku ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitai aš žinau :rolleyes:

Bet ne adata gi jis ne tušinukas koks, kad kur įkištų ir paskum pasiimtų, surast būtų buvę galima greit, gal vagis tiesiog žinojo taisykles ir labai ramus buvo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien vyras pametė piniginę, su visom kortelėm ir t.t. :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiandien vyras pametė piniginę, su visom kortelėm ir t.t. :lol:

Uzjauciu Indrute :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jetau, Indrute, nu jums ir sekasi paskutiniu metu :lol: Tikiuosi po tokiu blogybiu kazkas labai gero nutiks :victory:

 

Kad visas gyvenimas toks, gi nebūną visada viskas gerai, aš tai neįmu į širdį, taip turi būt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzjauciu, Indrute.....bet sakoma po visu blogybiu nusvinta skaisti saule


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pratesiau "paneles" zurnalo prenumerata metams,dovanu turejo buti blakstienu tusas.Jau kelis kartus buvau paste-negavo,kelis kartus skambinau i "expres leidyba"-issiunte.Tipo dar savaite palaukti...Blyn,itariu nuplauke tas tusas.Siaip,nepasitikiu sio pasto darbuotojomis.Zioplos kazkokios dirba.Zurnalu ejau ieskoti ne viena karta.Kiek girdejau,tai daug kas su jomis koliojasi. Na dar savaite palauksiu...Kas belieka...Itariu teks i parduotuve varyti ir nebelaukti malones.Anakart su metu prenumerata turejo buti tokia tasyte-irgi negavau... ;) Blyn,tokia isiutus esu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.