Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

TAip Indrute taip ir buna, ir tai labai nervuoja, bet belieka tik siena tasitvert ir vsio ..


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tos sienos toks šlykštus dalykas. Apsitvėrę visi, susvetimėją. Kam to reik? Niekad aplink save nestačiau jokių sienų niekam, ir nestatysiu. Viena aišku prieš vėją nepapūsi, bet reik pirma pradėt kaip sakoma nuo savęs.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kodėl yra sakoma ko sieki niekam nesakyk nes neišsipildys????

Kažkoks durnas man posakis, nes pradėjo viskas pildytis, nesuprantu kodėl, bet kaip tyliu lyg vandens prisėmus viskas vyksta kaip planuotą, o kartais atrodo pasidžiaugi kad ir artimiausiais žmonėmis ir š... gaunas????

 

Arba sieki kažko labai, tikiesi, dėdi visas pastangas ir tau špyga taukuota po nosiai pakiša???

Guodžiuosi tik tuom kad kas mūsų nesutrypė padarė stipresniais, bet kažkaip vistiek šudina ant širdies....

Man taip pat daznai taip buna :rolleyes:

Nezinau kodel, bet jau kaip "taisykle" gaunasi :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man taip pat daznai taip buna :rolleyes:

Nezinau kodel, bet jau kaip "taisykle" gaunasi :rolleyes:

 

Man kažkaip anksčiau ne taip dažai tai pasitvirtindavo, o dabar ant kiekvieno žingsnio, o kaip liūdną man dėl to :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergytes pas mane tas pats,atrodo kaip tycia se tau ir atsitinka kas nors. :rolleyes:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute sutinku, kad tos sienos nereikalingos, bet va toki patarima man paciai dave, kai jautriai reaguodavau i kaikuriu asmenybiu ispuolius ir panasias situacijas.

Ir dar supratau, kad pries veja galima papusti tik reikia zinoti kieno burna ta daryti :rolleyes: ir kada tiksliai tai daryti, bet deje yra ir bus tokiu zmoniu kurie visada pasiks tau i dusia tai neisvengiama :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai didelis ............... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vyrai didelis ............... :rolleyes:

kas nutiko :rolleyes: nesinervuok imk :rolleyes:

 

nu paskutiniu metu man irgi tas pats tik pasakau kam nors ir mano norai ar siekiai nueina suniui ant uodegos... nu niekas neissipildo :rolleyes: o kartais taip norisi pasidalinti...

 

 

nu intiko veikimas siandien ane jau erzina :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas nutiko,gal ir nieko jai skaityti kad normalu kai vyras gryzta puse astunos ryto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kas nutiko,gal ir nieko jai skaityti kad normalu kai vyras gryzta puse astunos ryto

bjaurybes tie vyrai kiek nervu isgrauzia, bjauresni uz maza vaika eh.. 8fb9f03abfb72de77c4fff667d42edfb.gif


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kodėl yra sakoma ko sieki niekam nesakyk nes neišsipildys????

Kažkoks durnas man posakis, nes pradėjo viskas pildytis, nesuprantu kodėl, bet kaip tyliu lyg vandens prisėmus viskas vyksta kaip planuotą, o kartais atrodo pasidžiaugi kad ir artimiausiais žmonėmis ir š... gaunas????

 

Arba sieki kažko labai, tikiesi, dėdi visas pastangas ir tau špyga taukuota po nosiai pakiša???

Guodžiuosi tik tuom kad kas mūsų nesutrypė padarė stipresniais, bet kažkaip vistiek šudina ant širdies....

zinau ir as toki dalyka bei esu patyrusi ne karta savo kailiu, bet esu jau toks atviras zmogus...:victory:

siandien man ima nervai del rytojaus- rytoj eisim skiepuku mazulei....tai nerimauju kaip ji reaguos ir t.t. juk jau didele mergyte :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane nervuoja mano charakteris:geriau patylesiu,o viduj verda viskas...kartais neapkenciu saves uz ta "pilka pele"...

Vakar su reikalais buvom Kaune.Pakeliui Akropolio maxima.laikas spaudzia:speti i darzeli vaiku pasiimti.Sukam ratais-nera kur masinos pastatyti...Krize...Tikriausiai visi bedarbiai i Akropoli suvaziavo...Vienas dede isvaziuoti ruosiasi:na,mes taikom i jo vieta.Viena grazuole privaziavo.Vyras pypsena,rodo-suprato.Nepatenkinta,bet nuleke tolyn.Kita privaziavo.Tokia grynai peroksidine...Vyras pypsena,rodo,o ta paziurejo ir isuko i laisva vieta.Blyn,viduj viskas verda.Mes stovim,ir ta sedi.Bijo islipti...Sedi ir ziuri pro veidrodeli.Nu ka,nusispjoviau,sakau varom,laikas spaudzia.Nors ,is kitos puses-islipti ir iskolioti butu uztruke vos kelias minutes...Vis tik keikiu ne laika,o savo toki "gerieti"buda...Vis sakau sau-reikia pagaliau keistis:ir laiku pasakyti griezta "ne",ir iskolioti kartais,o as patyliu patyliu ir viskas... :coffee:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.