Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

Joooooo....... vairotoju "kultura :blink: Buvo ir mums panasiu situaciju :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kaip susinervinau šiandien.

Vakar vakare pastebėjau ant kaktos labai daug smulkių mažų, beveik nematomų spuogelių, bet liečiant gerai jaučiamų. Šiandien ryte jau buvo nusėtą visa kakta ir nosis su barzda, o žandai nuėję raudonais sausais plėmais :coffee: o be to nuo ryto iki dabar jų vis daugėją, atrodau taip klaikiai, ir ištinusiai kad siaubas :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kokia alergija :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš kaip susinervinau šiandien.

Vakar vakare pastebėjau ant kaktos labai daug smulkių mažų, beveik nematomų spuogelių, bet liečiant gerai jaučiamų. Šiandien ryte jau buvo nusėtą visa kakta ir nosis su barzda, o žandai nuėję raudonais sausais plėmais :coffee: o be to nuo ryto iki dabar jų vis daugėją, atrodau taip klaikiai, ir ištinusiai kad siaubas :blink:

uzjauciu- gal is tikruju alergija kokia-prisimink-gal ka suvalgei vakar????

bet jei gerai prisimenu tau jau buvo panasi reakcija i kazka?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha buvo po vestuvių kur ėjom, bet ten nuo makiažo, ir karščio. Dabar nesidažius jau visą savaitę buvau :coffee:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aha buvo po vestuvių kur ėjom, bet ten nuo makiažo, ir karščio. Dabar nesidažius jau visą savaitę buvau :blink:

bet matyt visvien alergija..... matyt buvo nuo makiazo,o dabar nuo maisto..... :blink:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mane nervuoja mano charakteris:geriau patylesiu,o viduj verda viskas...kartais neapkenciu saves uz ta "pilka pele"...

Vakar su reikalais buvom Kaune.Pakeliui Akropolio maxima.laikas spaudzia:speti i darzeli vaiku pasiimti.Sukam ratais-nera kur masinos pastatyti...Krize...Tikriausiai visi bedarbiai i Akropoli suvaziavo...Vienas dede isvaziuoti ruosiasi:na,mes taikom i jo vieta.Viena grazuole privaziavo.Vyras pypsena,rodo-suprato.Nepatenkinta,bet nuleke tolyn.Kita privaziavo.Tokia grynai peroksidine...Vyras pypsena,rodo,o ta paziurejo ir isuko i laisva vieta.Blyn,viduj viskas verda.Mes stovim,ir ta sedi.Bijo islipti...Sedi ir ziuri pro veidrodeli.Nu ka,nusispjoviau,sakau varom,laikas spaudzia.Nors ,is kitos puses-islipti ir iskolioti butu uztruke vos kelias minutes...Vis tik keikiu ne laika,o savo toki "gerieti"buda...Vis sakau sau-reikia pagaliau keistis:ir laiku pasakyti griezta "ne",ir iskolioti kartais,o as patyliu patyliu ir viskas... :blink:

o man reikia keistis i priesinga puse... reiktu dazniau patyleti ir pasilaikyti sau...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mane nervuoja mano charakteris:geriau patylesiu,o viduj verda viskas...kartais neapkenciu saves uz ta "pilka pele"...

Vakar su reikalais buvom Kaune.Pakeliui Akropolio maxima.laikas spaudzia:speti i darzeli vaiku pasiimti.Sukam ratais-nera kur masinos pastatyti...Krize...Tikriausiai visi bedarbiai i Akropoli suvaziavo...Vienas dede isvaziuoti ruosiasi:na,mes taikom i jo vieta.Viena grazuole privaziavo.Vyras pypsena,rodo-suprato.Nepatenkinta,bet nuleke tolyn.Kita privaziavo.Tokia grynai peroksidine...Vyras pypsena,rodo,o ta paziurejo ir isuko i laisva vieta.Blyn,viduj viskas verda.Mes stovim,ir ta sedi.Bijo islipti...Sedi ir ziuri pro veidrodeli.Nu ka,nusispjoviau,sakau varom,laikas spaudzia.Nors ,is kitos puses-islipti ir iskolioti butu uztruke vos kelias minutes...Vis tik keikiu ne laika,o savo toki "gerieti"buda...Vis sakau sau-reikia pagaliau keistis:ir laiku pasakyti griezta "ne",ir iskolioti kartais,o as patyliu patyliu ir viskas... :super:

tai kad mano charakteris toks pats.... nemegstu konfliktuoti..... zinoma jeigu realiai uzkabina, tai plaukus nurausiu, bet siaip esu per daug rami :wub1: kartais bijanti pasakyti savo nuomone :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutės

nu kaip nervuoja negaliu :wub1: parašė draugė žinutę, nesimatėm kelis metus, kad šendien ateis į svečius, dabar rašau rašau jai ar ateis ji tyli, net nežinau ką daryti laukti jos ar nelaukti, galėčiau užsiimti kuo nors

ir taip įsivaizduojat visą laiką, ji prižada kad ateis, reikia susitikti ir taip toliau, ir niekad niekad neateina

tai kam ji tada man rašo prašo susitikti, tipo pasiilgau, nu nesuprantu :flowers:

jaučiuosi kaip durnelė :super: o gal toia ir esu kad visada ja patikiu :sird1:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau kad cai tokia temele....bet NESINERVUOKIME,JUK GYVENIMAS TOKS TRUMPAS IR NUOSTABUS.....


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikutės

nu kaip nervuoja negaliu :D parašė draugė žinutę, nesimatėm kelis metus, kad šendien ateis į svečius, dabar rašau rašau jai ar ateis ji tyli, net nežinau ką daryti laukti jos ar nelaukti, galėčiau užsiimti kuo nors

ir taip įsivaizduojat visą laiką, ji prižada kad ateis, reikia susitikti ir taip toliau, ir niekad niekad neateina

tai kam ji tada man rašo prašo susitikti, tipo pasiilgau, nu nesuprantu :tongu:

jaučiuosi kaip durnelė :coffee: o gal toia ir esu kad visada ja patikiu :hm:

zana, tiesiog jos nelauk ir tiek, o jai sugalvos ateiti trumpai mestelk "juk tu niekada neateini, net nesiruosiau, reikia ispeti bent pries 15 minuciu ir sugebeti atsakyti i zinutes jai esi tikra drauge"

 

as bennt jau tokiu draugiu niekad nelaukiu, uzsiimu savais reikalais, nes reikia tureti kulturos ir nesielgti kaip paauglei :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikutės

nu kaip nervuoja negaliu :D parašė draugė žinutę, nesimatėm kelis metus, kad šendien ateis į svečius, dabar rašau rašau jai ar ateis ji tyli, net nežinau ką daryti laukti jos ar nelaukti, galėčiau užsiimti kuo nors

ir taip įsivaizduojat visą laiką, ji prižada kad ateis, reikia susitikti ir taip toliau, ir niekad niekad neateina

tai kam ji tada man rašo prašo susitikti, tipo pasiilgau, nu nesuprantu :tongu:

jaučiuosi kaip durnelė :coffee: o gal toia ir esu kad visada ja patikiu :hm:

 

 

turiu tokią pažįstama, po susitikimo, į kurį jinai nepasirodė, niekur nesitinku ir neturiu reikalų. Gerai, kad ji man ne draugė. Tačiau ji elgiasi taip su visais. O pakui nei parašo, kad neateis, ar panašiai, o kai skambini - nekelia ragelio tada.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.