Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

sveikutės

nu kaip nervuoja negaliu :mirksiukas: parašė draugė žinutę, nesimatėm kelis metus, kad šendien ateis į svečius, dabar rašau rašau jai ar ateis ji tyli, net nežinau ką daryti laukti jos ar nelaukti, galėčiau užsiimti kuo nors

ir taip įsivaizduojat visą laiką, ji prižada kad ateis, reikia susitikti ir taip toliau, ir niekad niekad neateina

tai kam ji tada man rašo prašo susitikti, tipo pasiilgau, nu nesuprantu :flowers:

jaučiuosi kaip durnelė :geda: o gal toia ir esu kad visada ja patikiu :flowers:

nei tu durnele, nei ka :meet: tiesiog drauge labai jau nepatikima. o ir kokia ji drauge jei sitaip elgiasi...

 

zana, tiesiog jos nelauk ir tiek, o jai sugalvos ateiti trumpai mestelk "juk tu niekada neateini, net nesiruosiau, reikia ispeti bent pries 15 minuciu ir sugebeti atsakyti i zinutes jai esi tikra drauge"

 

as bennt jau tokiu draugiu niekad nelaukiu, uzsiimu savais reikalais, nes reikia tureti kulturos ir nesielgti kaip paauglei :)

visiskai pritariu

 

turiu tokią pažįstama, po susitikimo, į kurį jinai nepasirodė, niekur nesitinku ir neturiu reikalų. Gerai, kad ji man ne draugė. Tačiau ji elgiasi taip su visais. O pakui nei parašo, kad neateis, ar panašiai, o kai skambini - nekelia ragelio tada.

oij, kaip nemegstu tokiu rageliu nekelimu... paimk pakelk krageli ir paaiskink, kad atsirado kitu planu netycia ar dar ka, o cia nekelia tiesiog... mane tai siutina tokie dalykai...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir as pasikoliosiu, nes jau nervai nelaiko :angry: Kazkoks idiotas sugalvojo futbolo aikste statyti gale musu sodelio, iskirto medzius, kurie buvo gale, dabar atrodo baisiai :( Dabar planuoja auksta gelezine tvora statyti, tai atrodys, kaip kalejime :) Jau kurmi nesikeikus..kazkoks kosmaras paskutiniu metu...jokio privatumo dabar nebus :piktas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū mergaitės už palaikymą, draugė visdėlto atėjo

prie durš parašė koks kodas durų


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ir as pasikoliosiu, nes jau nervai nelaiko :angry: Kazkoks idiotas sugalvojo futbolo aikste statyti gale musu sodelio, iskirto medzius, kurie buvo gale, dabar atrodo baisiai :( Dabar planuoja auksta gelezine tvora statyti, tai atrodys, kaip kalejime :) Jau kurmi nesikeikus..kazkoks kosmaras paskutiniu metu...jokio privatumo dabar nebus :piktas:

na tikrai ne kas...

o jie neturejo su jumis pasitarti ar aplink esanciu kaimynu leidimo gauti :(


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na tikrai ne kas...

o jie neturejo su jumis pasitarti ar aplink esanciu kaimynu leidimo gauti :D

 

aha tiksliai gi toki turejo gauti is gyventoju :brunette:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha tiksliai gi toki turejo gauti is gyventoju :brunette:

tai va, kad turetu pas mus sode priestata kaimynai norejo statytis ir tai klause ar gali, nors net ne i musu puse jis statomas


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot kaip lietuvoj bent jau. Jeigu statai gyvenamą namą arba priestatą prie jo kaimynų sutikimo riektų tik tuo atvėju jeigu priestatas/gyvenamas namas, nuo sklypo ribos mažiau negu 3 metrai.

O dė pvz dėl futbolo aikštės, gal seniausiai jau yra patvirtinti planai kad ji bus rengiama, ir jokių daugiau sutikimų nebereik iš niekur.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai susinervinau dar vakar vakare ir iki siol pikta...

atvaziavo vyras is darbo, pavakarieniavo, as atsisedau pildyti ataskaitas, bet visa diena prabuvus su zyzianciu vaiku, paciai gala skauda, kosulys kamuoja zodziu nekas, galvoju bala nemate sios ataskaitos,sutvarkysiu kai geriau pasijausiu, vyras grizo pabus su vaiko, o as pailsesiu, ir se tau, kad nori....

Isvaziavo vyras padet draugui, pusvalandziui....griz beveik po 4 val. as tuo tarpu visa vakara su temperatura, cackinausi su vaiku :flowers: jus man pasakykit ar as kvaila ar mano vyras tikras idiotas, kad nemato tame nieko blogo :geda:<_>


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as tai susinervinau dar vakar vakare ir iki siol pikta...

atvaziavo vyras is darbo, pavakarieniavo, as atsisedau pildyti ataskaitas, bet visa diena prabuvus su zyzianciu vaiku, paciai gala skauda, kosulys kamuoja zodziu nekas, galvoju bala nemate sios ataskaitos,sutvarkysiu kai geriau pasijausiu, vyras grizo pabus su vaiko, o as pailsesiu, ir se tau, kad nori....

Isvaziavo vyras padet draugui, pusvalandziui....griz beveik po 4 val. as tuo tarpu visa vakara su temperatura, cackinausi su vaiku <_ jus man pasakykit ar as kvaila mano vyras tikras idiotas kad nemato tame nieko blogo src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_flowers.gif" alt=":flowers:"> :wacko:

laikas su vyru rimtai pakalbet- ne draugui reikia padet,o pirmiausiai savo seimai. as buciau uragana pakelusi namuose. kantybes ir sveikatytes tau :geda: tavo vyras matyt dar nesuvokia seimos esme. seimos egzistavima- jam draugai pirmoj vietoj-laikas kalbet ir aiskintis......


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
laikas su vyru rimtai pakalbet- ne draugui reikia padet,o pirmiausiai savo seimai. as buciau uragana pakelusi namuose. kantybes ir sveikatytes tau :flowers: tavo vyras matyt dar nesuvokia seimos esme. seimos egzistavima- jam draugai pirmoj vietoj-laikas kalbet ir aiskintis......

Kalbejau aiskinausi, o galiausiai prieinam isvados -as ragana <_ ilgai pikstu ir pan. siandien jis man pareiske : pasakyt kad nenori jog vaziuociau as buviau pasilikes src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_geda.gif" alt=":geda:"> virsune, mano manymu, pats turi smegenine "ijungti" ir suprasti kur jis labiau riekalingas.... :wacko:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kalbejau aiskinausi, o galiausiai prieinam isvados -as ragana :geda: ilgai pikstu ir pan. siandien jis man pareiske : "reikejo pasakyt, kad nenori, jog vaziuociau, as buviau pasilikes" :geda: virsune, mano manymu, pats turi smegenine "ijungti" ir suprasti kur jis labiau riekalingas.... ;)

mes visos vyrams raganos, kai priestaraujam ju nuomonei. as visiems draugams ragana esu- nes neleidziu vyrui isgerti, pas mus neleidziu atvaziuoti su buteliu ir panasiai- sakau- as zmona ir turi buti atsiklausta pirmiausiai manes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reikia pasikalbeti apie draugus.....kad jie turi buti paskutiniame plane- pirmame seima...as atsimenu ir del to kovojau-labai kovojau ir iskovojau. atrode nebus gyvenimo del draugu, del ju nuomones ir t.t. rekdavau, isterikuodavau- nepadejo. o galiausiai pati emiau saltai elgtis ir nekreipti i vyra demesio..... (tuo metu vaikina). ir apsiramino. as eidavau su draugem ir panasiai. pabandyk ir tu kai pasveiksi-vyras grizta is darbo,o tu palika jam vaika- sakydama-dabar tu pabuk tikru tevu ir iseik......

laikykis-nesinervuok-nors zinau kaip toks elegys skaudus ir nervinantis :flowers:<_ :wacko:>


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kartais atrodo kad nerasim su juo bendros kalbos... :geda: liudna del to labai jis matyt mano, kad gali manim manipuliuoti, bet asneleisiu is saves tyciotis ...


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.