Pereiti prie turinio
useris

Nervuojames toliau :)

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog jiems to nereikia turbut, ju sovukomas apie tai kitoks, o mums patinka kai musu kiemuose auga geles, medziai zaliuoja...

cia tai tu gryna tiesa parasei-dauguma visa savo kiema uzlieje cementu, kad nebutu zolytes, geliu-nieko....kad maziau darbo butu.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia tai tu gryna tiesa parasei-dauguma visa savo kiema uzlieje cementu, kad nebutu zolytes, geliu-nieko....kad maziau darbo butu.

:) taigi vat butent del to, juk visa tai riekia priziureti


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ui apie padavejas

 

vakar panorejom papietaut cano restoraneli, is pradziu laukem ilgokai kol prieis padaveja, nors zmoniu tai mazai buvo, paskui laukem 1 val maisto, kai atnese tai ryziu netanese, vel laukem 30min, bet ji pamirso, paskui sumane nebaigta maista nunesti, kai atsakiau, kad negali nunesti ir pagaliau atnestu ryziu, greit atsirado ryziai. paskui vel laukem kol atnes saskaita, kai atnese graza, apsivoge ir truko grazos. tai apsisukau nekelusi jokio vejo susirinkau pinigus ir nepalikus nei cento isejom su vyru . tik tarstelejau, kad jei vagia pati arbata tai tegul ir paspringsta tais pinigais.

oi kaip mane nervuoja tokios " voveres".

NA viska galima atleist, bet kai apsivagia, tai jau NE!


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užjaučiu :kadaryt:

Buvo ir man nekarta panašiu situaciju. :rolleyes:

 

Karta kinų restorane su mergičkom prasėdėjom taip pat apie val., Dirbo matyt tik priimta darbuotoja :lol: :coffee: Jį tik lakste, o žmonės su išpustom akim į ją žiūrėjo, tipo nu ir "vėpla" :lol: Vos ne visus staliukus sumaišė, maistą atneša, o pasirodo kad žmogus visai kitą būvo užsakės ... tiek viską primaišė kad ........

bet kiekvieną kartą pribėgus vis atsiprašinedavo ir t.t.

Palikau "arbatai" vien tam kad žmogui upą pakelti ir nenusiminti, juk ateiss laikas ir pramoks :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kavineje kazkada atnese vyno taure ir ta taure buvo nesvari ir vynas ne tas... dar kazka ne taip mergina buvo padariusi... tai neiskentusi paprasiau, kad man atsiustu kita padaveja, o tos prie musu geriau neprileistu :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

joo su tom padavejom tai "", mano grupioke dirbo padaveja, bet net pirma diena tokiu bajeriu jai nepasitaike, kad veplinetu.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.