Pereiti prie turinio
ewerra

prisiminus savo vestuves

Rekomenduojami pranešimai

Nu kazkoks kosmaras ne anytas. Varksiuke. Ir kodel taves niekas neuzstojo? Mano mama tai padlai butu akis iskabinus uz tokius dalykus, nors nereiktu ir mamai, pati buciau uzciaupus ja grazioj formoj.

Net baisu pagalvot kad dar tokiu buna...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
antra diena buvo tartasi su draugais kad varysim i soda,draugo tevai baseina prileido pirti iskurent prizadejo...o ryte atejus mano anytai pareiske kad mes niekur nevaziuosim nes ji jau visus svecius sukviete pas mus i namus...(asaros nuo ryto) miegot nuejus 5 keliausi 7 nes pykino, sveciai nuo 11 rinkosi :( atsisedo visi prie stalo ir prisimynem kad vyro mociutes gimtadienis dar ta diena...as buvau gavus 4 didelius kibirus geliu tai anyta pasiule is ju isrinkt grazesnes ir padovanot mociutei plius dar is gautu pinigu mociutej duot kaip gimtadienio proga :sird: stojau piestu kad NEEEE,nu aisku buvau iskoliota isvadinta visokiais zodziias uzsidariau kitam kambaryje zliumbiau pasikukciodama :doh: paskui apsiraminus atejau vel prie stalo...sveciai dar karta stojosi palinkejimus mums sakyt...pasake ir mano tevai...eile uosvienei ir jos vyrui...tai kaip dabar tuos zodzius atsimenu "mes tau ponia subines nelaizysim ir turesi taikytis prie musu..."vel asaros

po piet pasikveciau savo kelias drauges arbatos ir torto...jau buvau nusivarius nuo koju...o dar ir niescia...as gulejau lovoj o drauges save apsitarnavo tai anyta iejus i kambari apsauke kad ne su sveciais sedziu o man tik drauges rupi...nu tada ir neistveriau :rolleyes: viska isdejau

 

dabar su ja nebendrauju...gatvej ji net nusisuka ..nesisveikina, o matomes per metus 3 kartus(kaledos,anukes gimt ir mano vyro gimtadienis)

na uosviene kaip ir posakis tas-ragana is prigimties-neuzpyk tik posaky parasiau tikrai tikiu tau buvo ne kas bet vistiek siltu prisiminimu turi buti kad ir tas pasakymas taip imu y vyrus.......... :hm:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Igne, o jusu istorija labai romantiska :rolleyes: o kiek tavo vyreliui metu buvo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai romantiska istorija, Igne :sird:

na tikrai taip yra kai prisimenu sirdy suspaudzia kad grysciau y ta geguzes 27 diena vai........... :( :rolleyes:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Igne, o jusu istorija labai romantiska :rolleyes: o kiek tavo vyreliui metu buvo?

 

mano vyrui tada buvo 21 metai...... :geda:na geguzes 10 diena jem suet turejo tiek.


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi Indrute visa laika mokedavau pasakyt ir netylet bet tuo laiku labai jautri buvau ir biski kas verkdavau, uzstojo vyras, uosvio sesuo,uosvis...bet jau po pasakymo...mano tevai tik trumpai pabuvo...

o dabar viska issakau ir netyliu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tokiose situacijose kvailiausiai atrodo vyrai, ko jie kaip zasinai stovi ir nieko nedaro, as tai mamele uzsiaupsciau ilgam, nu ne mano charakteriui tokios bobelos, oi saunuole kad nenusileide :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunuole, Neringa, kad netyli :rolleyes: Nu bet sakes, kokiu zmoniu buna :sird: bet svarbiausia, kad vienas kita gerbiate ir mylite ir neleidziate tokiems zmonems jums gyvenimo reguliuoti :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai tokiose situacijose kvailiausiai atrodo vyrai, ko jie kaip zasinai stovi ir nieko nedaro,

Cia tai jau tikrai kvailai atrodo, kai vyras stovi kai lepsis ir zodzio negali pasakyti, man tai tada dar daugiau pyktis imtu.

Neringa tau nuosirdi uzuojauta, kad tokia "padla" anyta turi.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo tada ir ant vyro pykau ziauriai :rolleyes:

 

as kazkaip jau susitaikiau su tokia"anyta" ir nebekreipiu demesio i jos snekas ar pletkus,nors prie progos ir pasakau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jo jo tada ir ant vyro pykau ziauriai :rolleyes:

 

nors prie progos ir pasakau

ir teisingai, nes tokios "mamytes" tai ir ant galvos uzliptu....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.