Pereiti prie turinio
Bambyna

Permanentinis makiažas

Rekomenduojami pranešimai

Vakar buvo menuo mano makiažui :geda:

Nepasakysiu kad esu labai patenkinta, net galvoju palaukti su korėkcija, gal labiau pabluks :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei domina, yra šiek tiek pigesnis budas ...kuri žadu išbandyti...kaip jau rašiau, aš savais nepatenkinta :gele:
Domina... papasakok,kaip ir kas?

 

Yra toks dalykas kaip "Rejuvi":gele:

Pas mus LT ji daro Grožio kontūras salone :gele:

daugiau info., :gele:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie sita irgi zinojau.irgi nepigiai iseina. praktiskai taspats,kaip ir lazeriu. :mirksiukas:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, ar gerai supratau?

Neseniai pasidarei antakiams permanentinį makiazą, o dabar jau jį pašalinti nori?

Kodėl jau nebepatinka, kas blogai? :ninja:

 

...nes aš vis dar jį noriu pasidaryti... :mention:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip noriu panaikinti :) Tik kol prisiruošiau, finansai nelabai leidžia :flowers:

Mano antakiai neligus, net forma skiriasi :)

Tai buvo mano svajone...o dabar laikiu galimybės kada gi ir kaip panakint.

 

Kur nori daryti? ar jau radai meistre?

 

Aš dabar jei daryčiau, tai tik pas super-puper gera meistre ir tikriausiai daryčiau konturini, o ne permanentini :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kur nori daryti? ar jau radai meistre?

 

Aš dabar jei daryčiau, tai tik pas super-puper gera meistre ir tikriausiai daryčiau konturini, o ne permanentini :flowers:

Na ne, kur tai dar tikrai nežinau, o be to šiuo metu taip pat negaliu sau leisti :flowers:

 

O kuo skiriasi kontūrinis nuo permanentinio? :zydi:

 

Vyro sesuo pasidarė permanentinį prieš pora sav, bet reikės korekcijos, nes vietomis nėra dažų. Darė maišyta pilka-ruda spalva, bet man jis toooks ryškus :kadaryt: Sakė vėliau dar pašviesės :geda:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kas sako kad tai vienas ir tas pats, bet kažkodėl atrodo skirtingai :flowers: Jis atlėkamas kitokiu aparatu( tik su Long-time-liner) negu permanentinis, meistrės vadinamos-linergistes. Pigmentas organinis.

Čia yra labai gražiu pavyzdžiu :preved:

 

Aš tikėjausi pilkšvos spalvos ( grafito) bet padarė rudus, tada mano plaukai buvo beveik juodi, tai kai makiažas pradėjo švieseti, atrodiau :unsure:

 

Kur vyro sesuo darė? Ji iš Kauno?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mama kitą savaitę darysis, antakių ir akių linijos. Nežinau tik ar tą konturinį ar permanentinį :flowers:

Jai tai manau labai gerai bus, nes natakiukai labai jau šviesūs ir tų plaukelių ne kas, tai vis dažo ir dažo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip suprast "antakiai tušuojant" ir "antakiai plaukeliais" ?

Tai tipo plaukelius taturuoja?

 

Aš irgi vis pažiūriu pažiūriu bet net nežinau :flowers: man nesinori taip ryškiai kaip pas visas būna :preved:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, aš ir prašiau plaukeliais, sako neišeis man taip padaryti, bet sakau noriu kad butu vos,vos... Norėjau tokio, kaip buna po antakiu dažymo, kai šike tiek dažu ant odos lieka, bet turiu dabar ka kita :flowers:

Plaukeliais

image003.png

8_pm_brovy1.jpg

Užtušuotas

tatuaje-2.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pati norėjau panašiai kaip čia :D

Kad tiesiog antakiai tvarkingai atrodytu, paryškinti ju formą.

Tikrai labai naturaliai atrodo.

b2a3aa6da944.jpg

 

 

O čia mano :preved:

Turiu pastoviai dabar nešiuoti tik palaidus plaukus, kitaip visi sako "Pas tave antakiai nelygus" :unsure: Ir akis kreivos atrodo :flowers:

f8f030c92d03.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, o tai galima dabar pataisyti ką pridirbo?

Siaubas užmuščiau tą kuri darė, nors man tai gerai įsižiūrėt reik kad pamatyčiau tą kreivumą, bet pati jaučiu tai matai gerai.

Ir man gražiau atrodo plaukeliais :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.