Pereiti prie turinio
Snapė

Moterys perkančios seksą už pinigus

?  

11 narių prabalsavo

  1. 1. Koks jūsų požiūris?

    • Smerkiu jas
      1
    • Nesmerkiu, bet pati taip nedaryčiau
      9
    • Pati taip darau
      0
    • Norėčiau išbandyti tokią "meilę" , bet nedrįstu, bijau vyro, neturiu pinigų ir t.t.
      1
    • Ketinu tai išbandyti
      0


Rekomenduojami pranešimai

Koks jūsų požiūris į tas moteris, apie kurias dabar visa žiniasklaida ūžia? Tas kurios važiuoją į Turkija, Egiptą, Kretą ten su vietiniais vyrais leidžia smagiai laiką už pinigus?

Kokia jūsų nuomonė?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai neturiu nieko prieš tas moteris :unsure:

Kiekviena renkasi taip kaip jai patogiau.

Jeigu čia, Lietuvoje, į ją niekas nekreipia dėmesio ir ji gyvena vienui viena,

tai kodėl gi nepabandžius praleisti romantišką vakarą išvažiavus :flower:

Tas trumpalaikis romanas, galbūt, suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi

Reikia pripažinti, kad dauguma mūsų vyrų nemoka taip asistuoti, kaip kad tai daro užsieniečiai :hm:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu nieko prieš :flower:

Kaip kaip nori taip gyvena, nėra už ka smerkti :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš jų nesmerkiu, kiekvienas gyvenam kaip norim

 

kažkokia nesąmonė darosi, jau antras vakaras negaliu parašyti ką noriu stringa forumas juodai


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kažkodėl pasidarė piktą ir liūdną dėl lietuvių požiūrio "senobinio". Kažkodėl kaip vyrai perką seksą, viskas norma, galvojam net seime kaip įteisinti prostitucija, juk tai norma, ar ne?

Bet va moteris, perkanti seksą, kažkas baisaus. o kodėl? Ji ką ne žmogus? Jei nereikia nuleisti garo? Ji nejaučia sekso alkio?

Bukas požiūris mane labai pykdo.....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisidedu ir as prie nesmerkianciuju, kas kaip nori tas taip daro, kiekvieno teise rinktis :rolleyes:

 

Indrute pritariu tavo issakytai nuomonei, kad jei vyrai perka - tai yra normalu, visi viska supranta... jiems gi galima, jie VYRAI... o vat jei moteris tai daro, tai jau yra kazkas blogo, smerktino... kaip ji taip gali... nesvarbu gi, kad visi mes esam zmones, su savo norais, kuriuos norim patenkinti ir kartais net nesvarbu kokiu budu...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tas senovinis požiūris vyrams labai patogus požiūris.....kad ir vibratoriu įsigijus, kartais tenka išklausyti toookiųųų moralų, o ką daryti jei natūroje lovos santykiai tik kyšt myšt.... :kadaryt:

Jei gali vyras pirktis sau malonumą, tai ir moteris gali...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai vienodai šviečia, kas ką perka.

Žinoma, kodėl gi ne? Jei moteriai reikia sekso, o ji nieko neturi, ir gali nusipirkti taiko ne? :flowers:

 

O dėl savęs tai nežinau, ar aš pirkčiau asmeniškai :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.