Pereiti prie turinio
rima123456

parduodu anioninius paketus

Rekomenduojami pranešimai

kaip idomu čia viska suka ratu :blink: galėtu parašyti

kiek pakeli vienetu

ir kokia kaina

 

būtu visoms aišku :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai irgi patinka, nori parduoti produktą o kainos nesako. Tai gal aš pvz tada perku, už 3lt didžiausia kiekį :blink:

Čia tas pats nueini į maksimą niekur kainų nėr, pardavėjos siūlo visos užeit į kambariuką papalepėt tada gal kainą ir pasakys, arba ne :lol: :kadaryt::bredis:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai irgi patinka, nori parduoti produktą o kainos nesako. Tai gal aš pvz tada perku, už 3lt didžiausia kiekį :kadaryt:

Čia tas pats nueini į maksimą niekur kainų nėr, pardavėjos siūlo visos užeit į kambariuką papalepėt tada gal kainą ir pasakys, arba ne :bredis::ps: :)

 

:blink: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma uz viena pakeli 8-10lt. Kasdieniniai yklotai 1 pakuoteja 30vnt, dieniniai yklotai 1 pakuoteja 10vnt. Ir ju abieju kaina vienoda. Jai perkate ne maziau kaip 10 pakuociu kaina vienos pakuotes 8lt. o jei perkate 2 pakuotes tai ju kaina bus po 10lt. Kiekvienoja pakuoteja yra testai, su kuriais galite pasitikrinti bakteringuma. Gal dabar bus aiskiau. Kokie klausimai dar jums iskilo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiame mieste esate? Aš norėčiau pabandyti :). Prieš tai norėčiau pasiskaityti apie juos kur nors...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kokiame mieste esate? Aš norėčiau pabandyti :). Prieš tai norėčiau pasiskaityti apie juos kur nors...

 

ir man noresi pasiskaityti placiou,internete nerandu visiskai nieko :)


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu kicule :flowers: ir kaip visada mums padedi,ka mes be tavos pagalbos daritume :sird1: .aciuks dar karteli :sird1:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete turite ieskoti www.winalite.lt Tai yra marketingo produkcija, ''anioniniai '' yklotai. Mes turime analogiskus ,gal net kokybe geresne,bet cia moterims spresti. Kaina pigesne todel ,kad yra originalios pakuotes kokios ir turi buti,be jokiu lagaminu ir vertimu. visos tikriausiai zinome kad mokame ne uz produkta ,o puse kainos prekes mokame uz pakuotes. As nenoriu moket pinigus uz pakuote,as perku uz tikra prekes kaina. Todel ir jums siulau ysigyti pigiau. As pati is pajurio ,bet tai ne problema,galime atsiusti pastu. Cia mano tel:860151696,paskambinkit ir sutarsime konkreciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toliokai gyveni.mergaites noreciou jus paklaust.ar galima dar kur nors nupirkt?


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur esate,yra kas parduoda ir kaune ir vilniuja. cia nematau problemos ju nusipirkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o is kur esate,yra kas parduoda ir kaune ir vilniuja. cia nematau problemos ju nusipirkti

 

as is vilniaus,o kas vilniuj parduoda? :mirksiukas:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.