Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Privalomoji karo tarnyba

Rekomenduojami pranešimai

To useris: galetum pasimokyti :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negink negink, atsirado gineja...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neginu, klizma ir ne sventasis, tik sitoj jau temoj labai solidus atrodo

Redagavo haski

Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal del tav?s stengiasi...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jus ?iurite, ka manote apie tai ?

Ar privalo vaikinas eit tarnaut?  :)

manau kad kiekvienas vyras turetu ten pabuvoti :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To useris: Nemanau


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To useris. Ne del haski stengiuosi, o del tokiu kaip tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klizma, tai ar atsakysi a mano klausima del KASP? a? tai, ?inok, vis dar tikiuosi :huh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del KASP nieko negaliu rasyti nes nesu sisidures su jais. Manau, kad ju rengiamos pratybos ar mokymai kazkuo panasus i privalomosios tarnybos mokymo programas kai kur net gal siek tiek lenkia. Viskas priklauso nuo KASP vadu. Deja kalbos sklinda neypatingai geros apie savanorius ir ju pasirengima vykdyti uzduotis. Asmeniskai man dar vis sunku atprasti nuo 1991-1996 metais gauto stereotipo: "Kaip bordo spalvos berete - taip girtas".

Manau dar viena problema yra musu savanoriskumo principo suvokimas. Kokios kokybes produkto galima pareikalauti is asmens, kuris i uzsiemimus ateina karta per menesi kelioms valandoms ir tik tam kad jo neisbrauktu is sarasu ir jam nereiketu eiti tarnauti i privaloma karo tarnyba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ir vilta buvau beprarandanti :)

Manau, kad ju rengiamos pratybos ar mokymai kazkuo panasus i privalomosios tarnybos mokymo programas kai kur net gal siek tiek lenkia.

:hm: tai gal tada u?tekto ir to savanorio, juk juos ten i?moko visko ko reikia, kad reikalui esant Tevyn? galeto bandyti ginti ne blogiau u? tuos, kur buvo 'kariuomenej', atkristo u?gauliojimai, patyeios, kurio eia taip visi bijo, sustaupyto pinigai, nes nereikto i?laikyti kareivinio ir pan.

Viskas priklauso nuo KASP vadu

ka?kaip manau, kad taip galima pasakyti ir apie privalomosios tarnybos vadus, juk visur visokio ?monio yra...

Kokios kokybes produkto galima pareikalauti is asmens, kuris i uzsiemimus ateina karta per menesi kelioms valandoms ir tik tam kad jo neisbrauktu is sarasu ir jam nereiketu eiti tarnauti i privaloma karo tarnyba.

sunkus klausimas... bet turbut ne kokia kokybe ir i? to engiamo kareivuko, kurie skaieiuoja valandas kada gales namo va?iuot, o ?iaip savanoriams tos pratybos buna adomios (ir jos da?nai trunka kelias dienas), nes jie atitruksta trumpam nuo kasdienybes, palaksto po mi?kus, pasimoko ?audyt, okupuot pastatus, visokio gynybos, puolimo, pasalos ir t.t. gudrybio..

turbut ir ten ir ten yra ir pliuso ir minuso, gal reikto leist rinktis :) ...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad kiekvienas vyras- visiskai sveikas turi tarnauti,bet neturi versti to daryti.bet kai nevisiskai sveikus ima tarnauti greiciau vercia-tai atsiprasau. zinau kelis nutikimus.vienas vaikinas vaikisteje sirgo leokemija,t.y.kraujo veziu.aciu dievuliui kad pasveiko,bent jau dalinai.praejo daug metu jam suejo tinkami metai tarnauti,ir atejo kvietimas apsilankyti pasitikrinime.visus popierius apie liga pasieme viska papasakojo kad sirgo kad jam draudziama tarnauti ir visa gyvenima dirbti sunku fizini darba-jie net nepasiziurejo i ta ligos istorija ir nusprende kad jam reikia tarnauti,kad ta prasirgta liga nekliutis tam.gerai kad jo tevai nepasimete ir nuejo pas vedfeja parode ta ligos istorija ir paaiskino kaip zmogus nepasiziurejes nieko gali nuspresti ar jam reik tarnauti ar ne.na ir ka manote to gydytojo vos nepasalino is posto uz toki ziopluma,bet cia buvo padaryta todel kad jo tevai butu kviete televizija.o kiek tokiu nutikimu praslenka pro rankas ir visiems nusispjauti kad ligonis bent jau buves tarnauju,kur turi buti sveiki normalus vyrai....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech užkniso jau mane tie prielipos su savo šaukimais, jau gal trečius metus kaip aš ten nesirodau... Nu aš gal ir norėčiau pabūti armijoje, bet tikrai ne metus ir ne per prievarta... Nemėgstu kai mano laisvė varžoma... Privalomaja karo tarnyba aš lyginu su kalėjimu...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.