Pereiti prie turinio
vyger

oriflame kosmetika

Rekomenduojami pranešimai

Daznai perku is ORIFLAME ir dar nei karto neteko nusivit. :D


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai labai rankų kremai patinka, ir želė spuogams džiovinti, o šiaip nelabai daugiau ką ir perku :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati platinu Oriflame kosmetika ir ji man labai patinka :angry: Mano manymu Oriflame kur kas geresne nei tas Avon. As isviso girdejau kas Avon tai lenkiska kosmetika ir kad joje labai daug chemikatu, taj wat mano nuomone oriflame geriau.. Bet aisku dar tai kad kiekvienam savo, по цвету, товарищей нету

:rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas maen beveik viskas iš oriflamo :bredis: pati paltinu tai ir nsiperku yra liuks prekyčiu yra ir nekokiu :D bet kremukai geresni nei avono o va dušo želės man labiau avono patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir gi visai nieko, nusivilti neteko ir ir labai gera proga nupirkti kažka dovanom kai yra tikrai neblogos akcijos.


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,siūlau galimybę užsidirbti.Tapkite Oriflame konsultante.

Jums reikės rodyti katalogą savo draugams,daryti užsakymus ir užsidirbsi.Tai nėra sunku.Beje visą produkciją gausite pigiau, kuo daugiau užsakymų padarysite tuo gausite daugiau pinigų.Norite sužinoti daugiau ar užsisakyti iš Oriflame katalogo kreipkites el.pastu sindi@info.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.