Pereiti prie turinio
simple_girl

Per kiek laiko galima pamiršti mylimą žmogų?

Rekomenduojami pranešimai

Meilė žudo laiką, laikas žudo meilę...

Tai tiesa.... bet vis gi manau yra ir nepamirstamu dalyku :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai tokių dalyku niekada nesugebėčiau pamiršti, na nebent senatvėj kai sklerozė prasidėtų :mirksiukas:


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia dar priklauso nuo to kokia ta meile yra, jei tai tikra meile tai pamirsto mylimojo neimanoma, o jei tai tik prisirisimas tai tereikia susirasti kuo ji pakeisti ir pamirsi ta zmogu, bet si variantas jaunimeliui zaliam daugiau tinka :angry:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo meile jau 8 metus negaliu pamirsti,nors esu istikejusi vyras mano geras zmogus,nors lovoi man su juo nera ,kad gera l butu,negaliu su juo atsipalaiduoti jau 4 metus ir noras pomazu dingsta su juo myletis.nezinau gal cia kontraceptikai taip veikia ar ka,bet irgi viska ant ju mest negalima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as savo meile jau 8 metus negaliu pamirsti,nors esu istikejusi vyras mano geras zmogus,nors lovoi man su juo nera ,kad gera l butu,negaliu su juo atsipalaiduoti jau 4 metus ir noras pomazu dingsta su juo myletis.nezinau gal cia kontraceptikai taip veikia ar ka,bet irgi viska ant ju mest negalima.

 

o gal del to ir kyla problemos lovoje su dabartiniu vyru, kad negali pamirsti buvusios meiles?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš, jau antri metai, savo suvažinėto taksiuko negaliu pamiršti, ką jau apie žmogų šnekėti :mirksiukas:


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as savo meile jau 8 metus negaliu pamirsti,nors esu istikejusi vyras mano geras zmogus,nors lovoi man su juo nera ,kad gera l butu,negaliu su juo atsipalaiduoti jau 4 metus ir noras pomazu dingsta su juo myletis.nezinau gal cia kontraceptikai taip veikia ar ka,bet irgi viska ant ju mest negalima.

o kodel negali atsipalaiduoti ?


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as manau, kad TIKRAI mylimo zmogaus pamirsti neimanoma... :super:

prieš atidarinėdama temą dar neperskaičius, kirbėjo ta pati mintis kaip pacitavau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada reiskia kad jei po kiek laiko ji pamirsti tai jo nemylejai :hm:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pati nezinau kodel negaliu,kaip kazkas tai stabdo atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tikrai myli , to zmogaus nepamirsi neikada :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.